هنگام خرید حتما میزان چروک پذیری را بررسی کنید

اما اگر پوست شما گندمی با تناژ گرم است، بنفش پاستلی، عنابی، آجری روشن و مشکی انتخاب مناسبی برای شما خواهند بود. با این وجود در صورت هر گونه عیب در شال یا روسری بدون هیچ روال اضافه ای امکان عودت محصول و پس گرفتن پول برای مشتریان عزیز فراهم می باشد. در این قسمت تلاش میکنیم تا با بیان برخی اصطلاحات رنگ شناسی، درباره بهترین روش های هماهنگ کردن شال و روسری صحبت کنیم. در این مقاله سعی داشتیم بهترین روش شستشوی شال و روسری را به شما نشان دهیم. یکی دیگر از فاکتورهای مهم در انتخاب شال و روسری مناسب، توجه به رنگ صورت، چشم ها و موها است. از شال و روسریهایی با رنگهای خیلی روشن و متمایل به سفید استفاده نکنید چون حتماً اطرافیانتان به شما خواهند گفت که مثل ماست شدهاید! اگر پوست شما سفید و روشن است، از رنگهای نیره و قوی مثل قرمز، آبی و سبز استفاده کنید. اگر پوست تیره ای دارید، هرگز به سراغ رنگهای تیره ای مثل قهوهای، بنفش تیره، آبی تیره و… طرح های پلنگی و یا هر طرح دیگری از پوست حیوانات نیز از ترند های شال و روسری جدید در سال ۲۰۲۲ است.

در بالا گفتیم که یک رنگ با رنگ سه خانه بعد از خود، رنگ های مشابه را می سازند. 8. برای بالا بردن روحیه ، رنگ های روشن را انتخاب کنید تا با لباس های بزرگ زمستانی همراه باشید. برای مثال، به جای خاکستری از رنگ موشی و به جای سورمه ای از آبی کاربنی استفاده کنید که درخشندگی بیشتری دارند. یکی از موضوعاتی که برای زنان و دختران، بهویژه در کشور ما، در داشتن ظاهری آراسته اهمیت دارد، هماهنگی و به اصطلاح ست بودن شال و روسری، با دیگر انواع پوشاک از جمله مانتو و شلوار است. پخش عمده شال و روسری ترک در مارک های مختلف در سطح کشور توسط وارد کنندگان این محصول انجام می شود. اگر چشمان شما رنگ های روشنی چون آبی و سبز دارد، انتخاب روسری و شال هم رنگ با آن، موجب می شود جلوه رنگ چشمانتان بیشتر شود. مدلهای سنتی و بته جقه دار با زمینۀ تیره بیشتر مناسب بانوان مسن است و طرح های چهار خانه, نقاشی و تصاویر چاپی را معمولا بانوان جوان می پسندند. حریر : این مدل روسری و شالها بیشتر دستدوز هستند و جنس لاکچری محسوب میشوند و به دلیل کیفیت و قیمت بالا مشهور هستند.

در صورتی که مانتو هایی با رنگ های بالا داشته باشید، به راحتی می توانید آن را با اغلب رنگ های دیگر ست کنید. شال زیبا و ترند طوسی را میتوان با مانتو صورتی، قرمز، سفید، مشکی و بنفش پوشید. مهم نیست که شما در مغازه تان فقط شال و روسری می فروشید یا در کنارش لباس ها و اجناس دیگری هم برای عرضه دارید چیدمان خوب شال و روسری ها می تواند هم به مغازه تان جلوه زیباتری ببخشد و هم مشتریان زیادی برایتان جذب کند. بعد برای اینکه روسری ها چروک نشوند آن ها را به شکل یک مارپیچ شل درآورید. چون به احتمال زیاد از پارچهای بی کیفیت در آن استفاده شده است و چینها بعد از چندین بار شست و شو باز میشود. 90: یکی از پرکاربردترین سایزهای روسری، این سایز است که در استایل های مختلف از آن استفاده میشود. نوع دیگری از صورت های ذوزنقه ای ، ذوزنقه ای های برعکس هستند که در آنها عرض چانه بزرگتر از عرض پیشانی است و پیشانی بسیار باز و بزرگ است.

نکته دیگری که باید به آن دقت کنید این است که هرگز به سراغ شال و روسریهایی با رنگ کدر و مات نروید. اگر پوست گندمی با تناژ سرد دارید، کرم پاستلی، سورمه ای، سبز چمنی و سفید را امتحان کنید. اینکه پوست شما، سرد است یا گرم یا خنثی، در انتخاب رنگ شال و روسری مناسب بسیار تأثیرگذار است. افرادی که رنگ پوست خنثی دارند در دسته افراد خوش شانس قرار میگیرند زیرا در انتخاب رنگ روسری و شال، هیچ گونه محدودیتی ندارند. رنگ های خنثی به رنگ هایی چون سفید، سیاه، خاکستری، طوسی، انواع کرم و … اگر هم وضعیتی میان این دو مورد دارید، رنگ پوست شما خنثی است. اگر پوست متوسط و گندمی دارید، یعنی پوستی که نه خیلی روشن است و نه خیلی تیره، انتخاب وسیعی از رنگها را پیش رو دارید. رنگهایی همچون قرمز، نارنجی، قهوهای و شتری تیره از رنگهای جذاب و مناسب برای پوستهای گرم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید