پرو و پرداخت درب منزل ، ارسال فوری

تنوع بالای محصولات این برندها نظر هر خانمی با هر سلیقهای را جلب خواهد کرد. بهشخصه که دو طرح غزال و چکاوک را از این مجموعه بسیار پسندیدم و البته از نگارگریهای مجموعه زهیر هم حظ بردم. طرح خاص رقص سماع هم که دیگر جای خود. برای مثال میتوان از طرح رقص کُردی که یکی از آیینهای نمایشی کُردهاست نام برد. آن هم با ترکیبهای رنگی مجذوبکنندهای که در همان نگاه اول دل هر رنگیرنگیپسندی را بدجوری خواهند برد. یعنی خاصبودنی که استایلمان را منحصربهفرد کند، ندارند که البته بیدلیل هم نیست. البته نامتعارفهای عرفانموس بیش از اینهاست. صاحبان این برند، مهسا و غزاله، بر این باورند که هرگز از پتانسیل بالای افسانهها و قصههای ایرانی، آنطور که باید و شاید، در عرصه مد کشورمان استفاده نشده است. این طرح در چند مجموعهرنگ در قالب روسری قابلسفارش است. علاوه بر این شما میتوانید با انتخاب لباس یا مانتوی ساده به همراه این شال و روسری خاص به نظر بیایید.

در سرتاسر دنیا پوشاندن مو علاوه بر حفظ حجاب، برای زیبایی، محافظت از مو در برابر سرما و گرمای شدید، محافظت از مو در برابر گرد و غبار و باد و در برخی از مراسمهای خاص سلطنتی مورد استفاده قرار میگیرد. علاوه بر اين ها شال و روسری هایی می باشد که کاربردهای بسیاری دارد. قلاب های S یک روش عالی برای قرار دادن روسری ها بر روی کالاهای دیگر است. در این بخش میتوانید انواع روسریها یا شالها را بر اساس جنس یا رنگبندی دسته بندی کنید. در پایان، حلقه های روسری را فراموش نکنید. مدل جدید دیگری از روسری های قواره بزرگ، با الهام از نقش و نگار کاشی کاری های قدیمی مساجد طراحی شده است. برای مثال طراحان آدور در مجموعه اقلیم از طبیعت و حیاتوحش ایران الهام گرفته و سعی در بازنمایی طبیعت کمنظیر و گونههای متنوع جانوری کشورمان داشتهاند. ما درجهایها که معتقدیم آدور حتی میتواند انتخاب فوقالعاده شیکی برای هدیه به یک دوست خارجی باشد. نام ۲ ریس را هم از این جهت انتخاب کرده بودند که این برند حاصل درهمتنیدن افکار دو نفرشان بود. جالب است که آدور فلسفه پشت هر طرح را هم در وبسایتش بهشیوایی توضیح داده است. خودم که همنشینی سبز و بنفش این طرح را بیشتر پسندیدم.

قیمت شال و روسریهای آدور اغلب از حدود ۲۰۰ هزار تومان بیشتر است. امسال قرار است شما بدرخشید. اطمینان حاصل کنید که یک فروشنده آگاه در این زمینه همیشه در نزدیکی شما است تا مردم ناامید و منصرف شوند. اما میدانیم هنوز جای برندهای خوب دیگری هم در این مطلب خالی است. نبرد شیر و گاو هم طرح خیلی خاصی است. این برند خوشذوق تاکنون پنج مجموعه بهنامهای ترنج، دیبا، اقلیم، زهیر و ایران من عرضه کرده است. اما عدهای از طراحان خوشذوق کشورمان بهویژه در سالهای اخیر با تولید شال و روسری طرح خاص به سرمایهگذاری روی جذب مشتریان خاصپسند روی آوردهاند. ضمن اینکه محصولات آدور دستدوزند و کار دست هم طبیعتا روی قیمت تأثیرگذار است. کلیه محصولات هم بهصورت کاملا حرفهای عکاسی شدهاند. آدور برای حفظ شأن و مقام این آثار تأکید ویژهای هم روی ارائه محصولات باکیفیت و ماندگار دارد. در سِری محصولات هر مجموعه شاهد تمرکز طراحان روی درونمایهای خاص هستیم. این برند مجموعه منحصربهفردی از طرحهای هنری خوشرنگولعاب را در قالب شال و روسری و همچنین دستمال تزئینی به مشتریان خاصپسندش عرضه میکند. مجموعه ای از شال و روسری هایی با طرح های سنتی، قدیمی و تاریخی از جمله طرح بته جقه، طرح های شلوغ و به هم پیچیده سنتی، طرح گل و برگ و غیره از این موارد هستند.

حتی می توانید از رخت آویز هم مثل میله رگال استفاده کنید و چند شال یا روسری را به آن ببندید. نیازی به گفتن نیست که برندهای اینچنینی تولیداتشان را در تیراژ محدود عرضه میکنند و معمولا هم بهخاطر خاصبودنشان قیمتبالاترند. در صورت مثلثی چون عرض چانه خیلی کم است و چانه نوک تیز است و در عوض پیشانی عریض است، شما باید عرض پیشانی را کم کنید تا با چانه متناسب شود. از قدیم تا امروز روشهای مختلفی برای رنگ شال و روسری استفاده میشد؛ اما مدرنترین و جدیدترین راهها چاپ دیجیتال یا سابلیمیشن، چاپ خیس و ساده چاپی تک رنگ مثل روسری و شال تک رنگ است. در ادامه توجه شما عزیزان را به جدیدترین انواع مدل شال و روسری جلب می نماییم. سپس، اجزای شکل ظاهری آن را برای خرید آسان روی میز قرار دهید. حريم باعث شده است تا فعل خواستن را براي رسيدن به خودكفايي آسان تر سازد. آن ها زندگی را آسان تر می کنند! روسری و شال، در کشورهای آمریکایی و اروپایی اکسسوری هایی شیک و باشکوهی هستند که انعکاس حس زنانگی در فشن را به همراه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید