چطور پارچه مناسب کت و شلوار مردانه را انتخاب کنیم؟

بهترین کار این است که شما اتو را در حالت بخار قرار داده و به فاصله 10 سانتیمتر از سطح پارچه بگیرید سپس در جهت خواب مخمل مانتویتان اتو را حرکت دهید. اما نگران نباشید؛ چرا که راه چاره، نگهداری و مراقبت درست از مانتو مخمل (چوب کبریتی، چاکدار، گلدار، جلوباز) است. در این مواقع راه صحیح این است که برچسب مانتو مخمل (چوب کبریتی، چاکدار، گلدار، جلوباز) موردنظرتان را بررسی کنید، اگر شستوشو با دست یا ماشین لباسشویی پیشنهاد شده، شما هم همان کار را انجام دهید. یک راه سریع و ارزان خرید مانتو مخمل (چوب کبریتی، چاکدار، گلدار، جلوباز) استفاده از اپلیکیشن کمدا است. هیچوقت در صورت لکه افتادن مانتو مخمل (چوب کبریتی، چاکدار، گلدار، جلوباز) پارچه را با دست نفشارید. نحوه نگهداری: سعی کنید که مانتو مخمل (چوب کبریتی، چاکدار، گلدار، جلوباز) را در مکان و شرایطی قرار ندهید که به راحتی چروک شده یا تحت فشار قرار گیرد. یکی از منعطفترین پارچهها در میان انواع پارچه مخمل، مدل مخمل کشی است. بهدلیل شرایط نگهداری سخت و قیمت بالای تمام شده پارچه مخمل، استفاده از آن در تولید البسه محدود بوده و بیشتر برای تولید لباسهای لوکس یا روتختی و پردههای لاکچری مقرون بهصرفه است. اسپندکس، لاکرا یا الاستین یک پارچهی مصنوعی است که به خاصیت کشسانی فوقالعادهاش شناخته میشود که از پلاستیک طبیعی محکمتر و بادوامتر است.

یک پارچه یا دستمال مرطوب بردارید و روی ناحیه مورد نظر به آرامی بکشید. هرچه میزان آگاهی ما از مواد مورد استفاده بیشتر باشد به حتم به نتایج با کیفیت بیشتری دست خواهیم یافت. پارچه ساتن (در کنار بافت توییل و بافت ساده) یکی از سه نوع پارچههای بافت اصلی به شمار میآید و بسیار محبوب است. یکی از مدلهای محبوبی که روی مانتوهای زیادی به کار میرود، ایجاد برشهای زیبا و چاکدار کردن آنها است. مانتوهای مخمل جلوباز با رنگهای زیبا، مدلهای مختلف آستین و… کار شما را برای انتخاب یک آیتم جدید و مناسب با متریال مخمل آسان میکنند. اگر پلیاستر را با پشم ترکیب کنید کیفیت آن افزایش مییابد و برای مراسمهای رسمی مناسب میشود. این پارچه نوعی پارچه کرپ است که از الیاف مصنوعی پلیاستر تهیه میشود. زیبایی عالی، سهولت در نگهداری، کشش بالاو دوام بالا از مزایای پارچههای پلیاستر است. یکی از پترنهای مورد علاقه هر خانمی، گلدار بودن پارچه مانتو هست که در هر فصلی پرطرفدار و ترند است.

از مزایای اصلی پارچه نخ پنبه میتوان به سه مورد اصلی اشاره کرد. معدنی: پنبه نسوز یا آزبست، انواع پارچههای شیشهای و… یک مانتو جلوباز مخمل به رنگ سبز یا کرم، جذابیت استایل شما را چندین برابر میکند. پارچه مخمل هم از این دسته جدا نیست. لینن نیز نوعی از الیاف گیاه فلکس یا همان کتان است. کافی است یک جفت بوت قهوهای (اگر یک جفت بوت چانکی در کمدتان دارید، پیشنهاد اول رادیومدا به شما پوشیدن این مدل بوتهای جذاب است که امسال ترند شدهاند) را با مانتوی مخمل قرمز رنگ که گلهای ریز زیبا دارد، ست کنید. آب سرد و مایع لباسشویی بهترین ترکیب برای تمیز شدن مانتوهای مخمل شما هستند. در ادامه آیتمهای زیبایی از مانتوهای مخمل را به شما معرفی میکنیم تا در این باره به شما کمک کرده باشیم. اگر قرار است که شلوار چرم (یا مخمل) مشکی خود را با بلوز مشکی ساده ست کنید، به پوشیدن مانتو رنگی متفاوت کنار سایر آیتمها فکر کنید. شستوشوی صحیح: این درست است که با ترفندهایی میتوان تعداد دفعات شستوشوی مانتو مخمل (چوب کبریتی، چاکدار، گلدار، جلوباز) را کم کرد اما به هر حال نوبت به شستن این مانتوها هم میرسد.

خوب است بدانید که معمولا مانتوهای مخمل ظریف از جنس ابریشم را با دست و مدلهای ضخیم مخمل را با ماشین لباسشویی میشویند. اگر شما عاشق مانتوهای چاکدار و پارچه مخمل هستید، خوب است بدانید یکی از جذابترین مانتوهای مخمل مدل چاکدار آن است. اگر به هر دلیلی یکی از مدلهای مانتو مخمل (چوب کبریتی، چاکدار، گلدار، جلوباز) شما چروک شد، هرگز آنها را در تماس مستقیم با حرارت زیاد اتو قرار ندهید؛ چرا که برای همیشه فرم زیبای خود را از دست میدهند. در صورت نیاز میتوانید از اتو بخار یا تمیزکنندهی چرم نیز استفاده کنید. اتو کردن: تا حد امکان سعی کنید که از چروک شدن بیش از حد مانتوهای مخمل جلوگیری کنید. ساخت استایلی شیک و خانمانه با مانتو مخمل در روزهای سرد پاییز و زمستان کار سختی نیست. آیا قرار است به زودی به یک مهمانی یا مراسم مهمی بروید که شیک بودن و تا حدودی رسمی به نظر رسیدن ظاهرتان، اولویت اول شما میباشد؟ جودون پنبه از بالاترین کیفیت در بین پارچه های جودون برخوردار است. ویسکوز: بر خلاف تصور عمومی الیافی بر پایه ی طبیعی و همچون پنبه و لینن دارای ماهیت گیاهی(سلولزی) هستند. هوا به راحتی از آن عبور می کند و احتمالا بیشتر جین های آبی رنگ و تی شرت های موجود در کمد شما از پنبه تشکیل شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید