چه شال و روسری به فرم صورت من میاد؟

پخش عمده شال و روسری گندم دارای تنوع بسیاری از شال و روسری از جمله چاپ سیلیک می باشد. مدل شال و روسری های hps دارای نمایندگی های پخش بسیاری در بازار می باشد. ولی چون تولیدی HPS قدرت فروش بالايي داره ميتونه خيلي سريع شال و روسري هاش رو بفروشه و هزينه ي خريد دستگاهش در بياد. رایج ترین و پرکاربردترین پوشش سر برای خانم ها در ایران شال و روسری است، به همین دلیل خانم ها سالانه شال و روسری های زیادی خریداری می کنند، از همین گفته می توان به فروش بالای شال و روسری در ایران پی برد. درواقع وقتي وارد بازار تهران ميشي تقريبا تمامي مغازه ها جنس هاي تولیدی HPS رو دارن و ميفروشند. البته به گفته ي برند ها اين كار خيلي برايشان سود دهي چنداني ندارد؛ چون تولیدی HPS شال و روسري را به قيمتي كه خودش جين جين ميفروشد به برند ها ميدهد، و همين باعث شده معمولا فروش خود تولیدی HPS بسيار بيشتر باشد.

و اگر كسي بخواهد مغازه ي فروش بزند به نظرم شروع كار با اج پي اس رونق زيادي برايش خواهد داشت. و مهم ترين قسمت اين قضيه اين هستش كه اچ پي اس تقريبا بي رقيب است. كه خب هم خيلي خيلي گرون هست و تقريبا كسي نميتونه بخره. در كل چاپ خيس به كمك يك توري با سوراخ هاي خيلي ريز انجام ميشود. كه همين ترفتد ها به متمايز بودن اچ پي اس كمك بسياري كرده است. و پارچه ها درواقع توليد خود اچ پي اس است و قيمت تمام شده ي كار بسيار كمتر از توليدي هاي ديگه است. تا محصولي را كه خود تقريبا همه چيز ان را داشتيم وارد كنيم. و تقريبا جنس و كيفيت هر نام با جنس و كيفيت نام ديگر متفاوت است. ولي باتوجه به شايعات و سخن هاي بازار ميگويند كه اچ پي اس روزي تقريبا ششصد هفتصد ميليون تا يك ميليارد جنس ميفروشه. ضخامت و کیفیت این شالها به به جنس نخ و نوع پارچه بسنگی دارد. علاوه بر اين براي اين كه قيمت تمام شده ي اجناس برای اون كمتر شود با كارهانجات توليد پارچه و نخ به تيراژ خيلي وسيع قرار داد بسته و تونسته قيمت تمام شده ي پارچه رو هم بسيار ارزان در بياورد.

اما تنوع رنگ اميزي عالي اي دارد براي همين اچ پي اس حتي از توليد چاپ ديجيتال هم غافل نشده است. اين كار باعث ميشود كه رنگ به درستي به پارچه انتقال پيدا كند. این روسری ها از پارچه های عالی و با کیفیت ساخته شده و در مقابل شست و شوی مکرر تغییر شکل نمیدهد. انواع مدل های سر کردن شال و روسری به افراد دارای صورت بیضی مناسب است بنابراین این افراد می توانند به شکل دلخواه خود شال یا روسریشان را ببندند . در این مقاله مدلهای جدید و زیبای شال و روسری تابستانی را تهیه کردهایم تا بتوانید در این فصل تغییری اساسی در تیپ و استایل خود ایجاد کنید. با توجه به تاثیر زیادی که شال یا روسری روی چهره و تیپ و استایل خانمها دارد، بهترین و عاقلانهترین کار این است که تفاوت شال و روسری را بدانیم و انواع مختلف آنها را بشناسیم. با امید به اینکه این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد هرگونه پیشنهاد و دیدگاهی که دارید را می توانید از طریق قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

اما در زمان خرید شال باید موارد مختلف بسیاری را که در ابتدای این مطلب هم برایتان عنوان کرده ایم در نظر داشته باشید. مهمترین اصل در خرید شال کیفیت محصول است. مدل های اسپرت شال و روسری های اچ پی اس با دارا داشتن کیفیت پارچه بسیار عالی همیشه از انتخاب های خانوم های شیک پوش میباشد شاید مهم ترین اشکال ان را بتوان قیمت ان نام برد مدل شال و روسری های اچ پی اس با دارا داشتن قیمت بسیار بالا میتواند بسیاری از خانوم ها و فروشندگان را هنگام خرید عمده از خرید منصرف کند.قیمت شال و روسری های اچ پی اس در مدل های باکیفیت بصورت عمده بین ۱۶ الی ۲۰ میباشد. چاپ سيلك به صورت دستي يا به همان صورت كه توضيح دادم يا به وسيله ي دستگاه ها داخل كارخونه ها بدون دخالت دست انجام ميشود. به صورت كتابي و نتيجه ي كلي اگه بخوام بگم خدمتتون به شرح زير ميشود. شال زنانه مشکی، شال زنانه توسی، سرمهای، زغالی و بژ معمولا جزو پرطرفدارترین رنگهایی هستند که خانمها به سراغ آنها میروند. شال ساتن را میتوان با یک مانتو، پانچو و رویه زنانه شیک ست کرد. که همیشه طرفداران مخصوص به خود را دارا میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید