چه شال و روسری به فرم صورت من میاد؟

افرادی که رنگ پوست خنثی دارند در دسته افراد خوش شانس قرار میگیرند زیرا در انتخاب رنگ روسری و شال، هیچ گونه محدودیتی ندارند. 2. به دنبال روسری های خوش ساختی باشید که از پشم گوسفند و مرغوب ساخته شده اند. معمولاً خانمها به دنبال سِت کردن شال و روسری با مانتو، کفش و سایر لباسهای خود هستند اما باید بدانید که در مرحله نخست باید رنگ شال و روسری را با رنگ پوست صورت خود هماهنگ کنید و به این فکر کنید که به صورتتان میآید یا نه. شاید شما جزء آن دسته از طرفدارهای رنگ های تند نباشید اما شال و روسری با این رنگ های زیبا شما را در هر جمعی متمایز میکند. هر کدام از این برندها ویژگی های خاص خود را دارند که باعث محبوبیت آن ها می شود. البته اگر خلعتیها امکانی فراهم کنند که بتوان روی طرحهای موجود اشعار سفارشی هم چاپ کرد، شاید برای برخی مشتریان ویژگی افزوده جالبی باشد. پوست انسان علاوه بر روشن و تیره بودن دارای ویژگی سردی و گرمی هم هست. افراد دارای صورت مستطیلی و دراز که پیشانی و فک هم اندازه و با لبه های تیز دارند و طول صورت شان از عرض صورت بزرگتر است باید طوری روسری و شال سر کنند که طول صورت لبه های تیز صورت گرد شود و طول صورتشان کوتاه تر گردد .

اغلب خانم ها ترجیح می دهند از شال و روسری هایی استفاده کنند که در کنار پارچه و رنگ مناسبی دارد، طرح خاص و متفاوتی داشته باشد، همچنین این کار باعث می شود که زیبایی شال و روسری دو چندان شود و جلوه ای خاص به شال بخشیده شود. بهنظرمان اگر صاحبان این برند روی تکمیل اطلاعات و افزایش کاربرپسندی وبسایت طوبی آرتمیس بیشتر کار کنند برای ارزش و اعتبار برندشان اتفاق مثبتی خواهد بود. یکی از مهمترین نکات در این زمینه ست کردن رنگ و طرح شال و روسری مورد نظرتان با لباس های دیگرتان از جمله مانتو و یا حتی کیف و کفشتان می باشد. شال و روسری از اکسسوری های مهم در استایل به شمار میآیند، زیرا در بالاترین قسمت لباسها و در مجاورت صورت قرار میگیرند. پس اگر برندی را میشناسید که به نظرتان میتواند جزو بهترین برندهای شال و روسری ایرانی باشد و ما جا انداختیم حتما در قسمت دیدگاهها مطرح کنید. یکی از موضوعاتی که برای زنان و دختران، بهویژه در کشور ما، در داشتن ظاهری آراسته اهمیت دارد، هماهنگی و به اصطلاح ست بودن شال و روسری، با دیگر انواع پوشاک از جمله مانتو و شلوار است.

برای خرید شال و روسری دقیقا باید همان موارد و نکاتی را که برای خرید مانتو باید در نظر داشته باشید، مد نظر بگیرید. طوبی آرتمیس یک برند پوشاک الیاف طبیعی است که در صفحه اینستاگرامش خود را بهعنوان تولیدی صادراتی معرفی کرده است. نکته جالب دیگر اینکه خلعت با معرفی هر طرح در صفحه اینستاگرامش مجموعه رنگهای قابلسِتکردن را هم پیشنهاد میدهد. اینها تنها نمونههایی از اشعار مورداستفاده این برند در حاشیه روسریهای خوشطرحش به شمار میروند. حتماً شما هم به این مورد برخورد کردهاید که مثلاً از شدت خستگی و بی خوابی چشمانتان را به زور باز نگه داشتهاید، اما دوستانتان میگویند امروز چه صورت بشاشی داری! و یا برعکس، یک روز احساس میکنید از همیشه سر حال تر هستید، اما اطرافیانتان نگران صورت بی حال شما هستند. ترکیب رنگی لباس های مشکی با یکدیگر زیبایی خاصی به وجود می آورد و استایل شما را جذاب تر می کند. که توسط مدلهای خاصی از قالب که به آن شابلون گفته میشود. تولیدات این برند علاوهبر شال و روسری شامل مانتو و کیفوکفش هم میشود.

شال زیبا و ترند طوسی را میتوان با مانتو صورتی، قرمز، سفید، مشکی و بنفش پوشید. شاید این کار در نگاه اول کار سخت و دشواری باشد اما با توجه به آناتومی اندام خود، فرم صورت و رنگ پوستتان به راحتی می توانید مانتو و شال مورد نظرتان را با هم ست کنید. درونمایههای سنتی و هنری در سایر تولیدات این برند هم حکمفرماست. شما میتوانید از این روش به کاربران خود اطمینان دهید که میتوانند محصول خریداری شدۀ خود را بهعنوان هدیه نیز سفارش دهند. این محصول در بسته بندی های مناسبی قرار دارد. پیشرفت و توسعۀ کاری که در آن رقیب زیادی وجود داشته باشد به همان اندازه که با سختی همراه است اما سود خوبی به همراه دارد. یک ایده دیگر برای چیدمان روسری در کمد استفاده از گیره های پرده حمام است. به گزارش ایمنا روسری (به انگلیسی SCARF) مثل شال (SHAWL) در واقع یک اکسسوری (ACCESSORY) مورد نیاز پوشش بانوان بوده که میتواند علاوه بر پوشش سر، نقش مکمل تیپ را در طراحی استایل های فصلی کژوال و رسمی ایفا کند.

دیدگاهتان را بنویسید