۴۲ مدل شال و روسری جدید دخترانه و زنانه مجلسی و اسپرت نخی ۱۴۰۰

اما دیگه خرید شال و روسری هم سخت شده و اگه شما بخواین جنسی خوب خریداری کنید باید هزینه قابل توجهی رو پرداخت کنید پس بهتره که تو انتخاب و خریدتون به نکاتی توجه داشه باشید. انتخاب روسری زنانهای که هم برای مهمانی قابل استفاده باشد و هم کاربرد روزمره داشته باشد، یک انتخاب عاقلانه و اقتصادی است. همچنین شما می توانید شال و روسری های نخی را با مانتوهای کرپ ست کنید که بسیار باهم ست می شوند و با ست کردن این دو نوع پارچه، یک استایل بسیار شیک می سازید. 140 به نام روسریهای قواره بزرگ بسیار محبوب و پرطرفدار شدهاند. علاوه بر تمام پارچه هایی که نام بردیم، روسری نخی چهار فصل هم کاربرد بسیار در فصل بهار دارد و با انواع استایل ها ترکیب می شود. به همین خاطر فروش آن بسیار بالا بوده و در صورت رعایت نکات فروش، سود آن تضمین شده است. وقتی روسری زیبا و مناسب صورت خود میپوشید نه تنها تاثیر زیادی در اعتماد به نفس شما دارد، بلکه در دید دیگران نیز زیبا و محبوب جلوه میکنید. نه تنها برای استفاده روزانه مناب است، بلکه زیبایی و لطافتی که دارد آ« را مناسب استفاده در مهمانی و مجالس نیز میکند.

حریر پارچه ای است که تقریبا نازک و واضح است؛ البته خود پارچه حریر دو نوع دارد که یکی شامل حریر کش و یکی هم حریر معمولی می باشد. حریر کش ها اصلا برای انواع شال و روسری مناسب نیستند، زیرا هم بسیار نازک و واضح هستند و هم کش می آیند؛ اما از پارچه های حریر معمولی، بسیار استفاده می کنند که هر سال عید می توانید شاهد مدل های جدید آن ها باشید. همچنین لمه ها از گذشته و قدیم وجود داشتند، اما چند سال اخیر، بسیار مد شده اند. تنوع شال (شال تک رنگ ، شال کرپ حریر ، شال دخترانه ، شال نخی طرح دار ، شال پلیسه ، شال بافت ، شال لمه ، شال طیفی ، شال هنرمندی ، شال هد دار و …) و روسری (روسری تک رنگ ، روسری طرح دار، روسری مینی اسکارف، روسری پلیسه، روسری لمه، روسری ساتن ، روسری مامی، روسری کرپ ساده، روسری ژاکارد ، روسری بافت ، روسری بچه گانه، روسری بامبو، گیره روسری ، طلق روسری، سوزن روسری) و همچنین انواع مقنعه در فروشگاه کاشانه یکی از نقاط قوت ماست. در مقابل شال حریر نیز جنس نازک و زیبایی خوبی دارد اما برای استفاده روزمره توصیه نمیشود و بیشتر مناسب مهمانی است.

چاپ بر روی شال سفید: چاپی که بر روی شال سفید انجام می شود کمی متفاوت با چاپی است که روی شال های رنگی انجام می شود زیرا کیفیت بهتری دارد یعنی چاپ به گونه ای انجام می شود که چاپ به خورد پارچه می رود و به هیچ عنوان اثری از شکل اصلی پارچه مشخص نمی شود و همین باعث می شود چاپ روی شال سفید ظاهر و کیفیت بهتری داشته باشد. اگر شکل هندسی صورت تان را بدانید، آن وقت علاوه بر اینکه می توانید مدل های مناسبی برای فرم موهایتان پیدا کنید، به راحتی هم می توانید انتخاب مناسبی در زمینه روسری و شال داشته باشید. به همین دلیل شما میتوانید برای استایل های رسمی خود این رنگ را انتخاب کرده و از جذابیت لازم برخوردار شوید. البته این نکته منفی، باعث نشده است که طرفداران ساتن از آن دست بکشند و آن را خریداری نکنند. چون همانطور که می دانید جنس شال اگر مناسب نباشد شما دائما باید مراقب چروک نشدن و یا اتو به دست باشید. حال نکته ای که در انتخاب خرید شال و روسری می تواند به شما کمک کند تا یک خرید مناسب را انجام دهید توجه به همین رنگ پوست می باشد.

فقط یک تکه پارچه و چند روبان لطیف نیاز داریم. در نهایت این که پارچه ی ساتن قیمت آن نسبت به قیمت پارچه ی ابریشم برای تولید شال و روسری کم تر است. این ایده بسیار دکوراتیو است و حسابی اتاق شما را شیک می کند. ابریشم ها دو نوع دارند، مدل اول مانند ساتن ها هستند که بر روی سر لیز می خورند، و مورد دوم نخ ابریشمی اصلی است؛ که علاوه بر جنس خوب و لطیفی که دارد، بسیار گران تر از دیگر شال ها است. انواع دیگر مانند ابریشم نیز کیفیت و لطافت بسیار زیبایی دارد. امروزه با گسترش صنعت تکنولوژی و صفحات مجازی، فروش آنلاین محصولات طرفدار زیادی دارد و افراد از قشرهای گوناگون علاقهمند به خرید از بازار آنلاین هستند. فروشگاه آنلاین شال و روسری آسمان با ۶ سال سابقه فروش آنلاین، متنوع ترین شال و روسری های باکیفیت و مد روز را به کمترین قیمت بازار عرضه میکند، هدف ما جلب رضایت شما و انتقال احساس خرید ناب به مشتریان عزیز میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید