۴۲ مدل شال و روسری جدید دخترانه و زنانه مجلسی و اسپرت نخی ۱۴۰۰

البته روسریهایی مثل ترک از ایرانیها خوش دوخت تر هستند اما برندهای ایرانی قیمت بهتری دارند و برای خانمهایی که بیشتر خرید می کنند مناسب تر هستند. استفاده از رنگ های تیره برای شال و روسری باعث خواهند شد که چهره شما اغراق آمیز تر نشان داده شود و سبزه بودن رنگ چهره شما بیشتر از آنچه که هست دیده شود. مشتریهای ما بیشتر دنبال روسری نخی چهارفصل، روسری نخی، روسری ابریشمی، روسری مجلسی، شال و روسری مارک، شال مجلسی، شال ابریشمی، روسری نخی قواره بزرگ، روسری نخی طرح اسپرت، روسری مجلسی شاد، روسری ابریشم طرح خلوت، روسری طرح گل قواره بزرگ، روسری نخی ابریشم قواره بزرگ، روسری حریر نخ رنگ ملایم، روسری قواره متوسط طرح خلوت، روسری ابریشم رنگ خردلی، شال تکرنگ اسپرت، شال تکرنگ اسپرت، شال عرض زیاد، شال طرح مارک، شال طرح هرمس رنگ خنثی، شال تکرنگ پلیسه، شال نخی تکرنگ، شال طرح اسپرت، شال نخی ۳ متری، شال نخی سهمتری هستند.

1. رنگ کیف و شال : یکی از نکته های بسیار مهم در هنگام خرید این نوع ست ها و همچنین ست کردن آن ها با سایر لباس ها، رنگ کیف و شال می باشد. به عنوان مثال اگر قصد دارید با این نوع ست یک استایل اسپرت را ایجاد کنید می توانید به سراغ ست هایی بروید که دارای شال های نخی و اسپرت است. اما امروزه بسیاری از خانم ها برای جذاب تر کردن استایل خود و خاص بودن استایل شان رنگ سفید به عنوان یکی از مهم ترین انتخاب هایشان شناخته می شود. این نکاتی که عنوان کردیم به جنس، فصل و مورد استفاده ربط داشت، اما نکته مهم در زمان انتخاب روسری کیفیت پارچه آن است. استفاده از هر کدام از این روسریها میتواند متفاوت باشد و برخی از روسریها مانند انواع روسریهای نخی هستند که از آنها برای مناسبتها و موقعیتهای مختلف میتوان استفاده کرد و به عنوان آچار فرانسه روسریها شناخته میشوند. می باشد. از انواع ست کیف و شال می توان به موارد زیر اشاره کرد. به عبارت دیگر این نوع ست به گونه ای طراحی شده است که مادر و دختر می توانند با هم کیف و شال خود را با هم ست کنند.

این نوع محصولات به گونه منحصر به فرد تولید می شوند که پارچه و طرح موجود در روسری و یا شال در کیف نیز استفاده شده است. در چنین شرایطی برای استفاده و ایجاد استایلی شیک نیز اصلا مناسب نمی باشند. بنابراین این نکته را فراموش نکنید که هر چقدر هم مدل شال و روسری شما بروز و شیک باشد اگر با استایل کلی شما همخوانی نداشته باشد نه تنها تاثیر مثبتی در تیپ و ظاهر شما نمی گذارد بلکه می تواند تنیجه ای کاملا منفی داشته باشد. تولید انبوه مانع زیبایی طرح روسری و شال نمی شود اما گاهی وقت ها، بعضی از بانوان دوست دارند که از طرح های خاص تری استفاده کنند. رنگ سفید نشانه ای از پاکی و معصومیت است و به همین دلیل بسیاری از خانم ها این رنگ را برای جذابیت استایل خود انتخاب می کنند و در روزهای گرم تابستان و زمستان استفاده می نمایند. در انتخاب شال این قانون کلی را در نظر بگیرید که طرحهای شلوغ و گلدار شما را چاق و توپر نشان می دهد و طرحهای تک رنگ شما را لاغرتر نشان می دهد.

جدیدترین مدلهای شال و روسری ۱۴۰۰ را از قسمت اکسسوری سایت دو نقطه تقدیم شما عزیزان می کنیم. همین حالا وارد قسمت خرید عمده روسری شوید و درخواست خود را ثبت کنید. خانم های خوش سلیقه ای که رنگ چهره آن ها تیره است از جمله افراد خوش شانس می باشند چرا که داشتن پوست تیره یکی از گزینه هایی است که این روزها خانم های زیادی با روش های مختلف دوست دارند آن را انجام داده و رنگ چهره خود را تغییر دهند. به طور معمول رنگ سفید برای عروس خانم ها جذابیت دارد. شاید یکی از لباس هایی که خانم ها دفعات بیشتری به خرید آن می پردازند شال و روسری باشد. بنابراین طبیعی است خانم ها هر از چند گاهی روسری و شال های قدیمی خود را دور انداخته و به دنبال به روز ترین شال ها باشند. صلیبی های اوایل قرن بیستم برای حقوق زنان با پوشیدن روسری هایی به رنگ جنبش: سفید، سبز و بنفش از لباس های خود برای تبلیغ اهداف خود استفاده می کردند. در مورد روسریهای مجلسی نیز برخی پارچهها هستند که استفاده آنها تنها در مجالس است و این روسریها را نمیتوان به عنوان روسری دم دستی در نظر گرفت. امروزه از شال به عنوان پوششی برای پوشاندن موها استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید