10 آموزشگاه برتر زبان انگلیسی در تهران – بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی – ویرگول

تجربه سالهای اخیر نشان داده که زبان آموزان در هر کجا که یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده باشند سرانجام ناچارند برای گرفتن مدرک آزمونهای بین المللی مانند آیلتس و تافل، یا موفقیت در درس زبان برای کنکور و یا مکالمه موثر و کاربردی جهت کار، تحصیل و مهاجرت در کلاسهای این مرکز به عنوان تنها برگزار کننده این دوره ها شرکت نمایند. موسساتی هم که جلسات ترمیک (یعنی یادگیری زبان در چند ترم به صورت سطح بندی) برگزار می کنندکلاسهای ترمیک بزرگسالان برای سطح مبتدی تا متوسط را حدود دو روز در هفته برگزار می کنند و هر ترم شامل حدود 20 جلسه یک ساعت و نیمی است. یادگیری زبان علاوه بر فوایدی که بر فیزیولوژی انسان دارد، مانند افزایش خاصیت ارتجاعی مغز و رشد مغز، میتواند باعث بروز فرصتهای بیشماری در زمینه پیشرفت شغلی و تحصیلی افراد شود. این آموزشگاه با تأکید بر آموزش مکالمه برای گروههای سنی و شغلی مختلف توانسته به یک موسسه آموزش مکالمه در کل تهران تبدیل شود. آموزشگاه زبان ایران اروپا یکی از آموزشگاه است که توانسته جوایز معتبر داخلی و بینالمللی زیادی را به دست بیاورد. یکی از مهمترین اصول ما توجه به اصل مشتری مداری در فرآیند آموزش و یادگیری زبان و جلب اطمینان خاطر و رضایت زبان آموزان وخانواده های محترمشان می باشد.

شما میتوانید خیلی راحت کامنت های آنان را بررسی کنید یا حتی به افرادی که در خصوص آن موسسه صحبت میکنید، پیام داده و در خصوص کیفیت سؤال کنید. میتوانید با چند نفر از زبان آموزان هم صحبت کنیم و در خصوص کیفیت آنجا سؤال بپرسید. به نظر ما دو روش بالا، معتبرترین روشها هستند؛ زیرا شما خیلی راحت میتوانید کیفیت را به صورت مستقیم بررسی کنید. در دورههای آموزشی هیواد این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است که از مبتدیترین سطوح و در کمترین زمان ممکن به نمره مورد نظر خود در آیلتس برسید. شما حتی اگر بهترین آموزشگاه زبان هم بروید و خودتان برای تمرین قدمی برندارید، هیچ اتفاق خاصی در زبان انگلیسی یا هر زبان دیگر نخواهد بود. بلکه خودتان هم باید قدمی برداریم. باز هم تأکید میکنیم که آموزشگاه به شما مکان یاد دادن زبان نیست، بلکه راه درست را نشان میدهد. شبکههایی مانند اینستاگرام که این روزها موسسهها برای نشان دادن قدرت خود دست به تولید محتوای آموزشی در آنجا میزنند. خدمات موسسه ایرسافام یا بهترین آموزشگاه زبان انگلیسیدر کشور بیشتر در حوزه برگزاری دوره های مرتبط با آزمون آیلتس، آموزش زبان انگلیسی و نیز خدمات اعزام دانشجو انجام می شود. دوره های آموزش آنلاین و خدمات مربوطه نیز در این آموزشگاه در بهترین کیفیت ممکن برگزار می شود.

همچنین سایر بخش های این آموزشگاه از قبیل آموزش مدرسین، مکالمه گروهی و نیز کارگاه های مجازی نیز بیشتر بر اهمیت و اعتبار آموزشگاه زبان ایرانپور افزوده است. ۴- اعتماد بیشتر والدین و فراگیران به مؤسساتی که مدرسان آن دارای مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی TESOL میباشند. به یادگیری هر زبانی که نیاز داشته باشید، می توانید آن را در موسسه زبان سخن برتر فراگیرید! اینکه در کدام شهر زندگی میکنید، مهم نیست؛ باید بهترینها را انتخاب کنید. اکسیر عمیقا به اجرای درست و اصولی آموزش تاکید داره و به همین خاطر شعارش اینه، “آکادمی اکسیر، یک سبک زندگی”. قطعا اکسیر، تنها مرکز آموزشی می باشد که با ترکیب چندین عنصر، کیفیت آموزش را پس از دهه ها در ایران بالا برده است؛ اکسیر یعنی ترکیب عشق، هنر و آموزش. آموزشگاه زبان سیمرغ از اسفند ماه ۹۸ (فوریه 2020) طی توافقنامه ای مشترک با TESOL CANADA ، به عنوان نماینده رسمی این سازمان بین المللی در ایران معرفی شد. آکادمی زبان دیاکو که در زمره بهترین آموزشگاه زبان انگلیسیدر کشور قرار دارد یکی از تخصصی ترین آموزشگاه های زبان انگلیسی به شمار می رود. آموزشگاه زبان گات، یکی از بهترین آموزشگاه زبان در تهران می باشد که علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، برگزاری دوره های آیلتس، کلاس های T.T.C ، زبان فرانسه، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی و …

همچنین بهره مندی از خدمات متنوعی از قبیل تعیین سطح رایگان و سایر خدمات آموزشی مرتبط و برگزاری آزمون های منظم توانسته اسا موسسه ایرسافام را به یک آموزشگاه شاخص در بین سایر موسسات مرتبط تبدیل کند. با اینکه این آموزشگاه یکی از جدیدترین موسسههای تهران است؛ اما به خوبی توانسته با استفاده از متدهای به روز آموزشی و اساتید مجرب، آوازه بسیار خوبی در کل تهران به ویژه غرب به دست بیاورد. یکی از بهترین متدها برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده از فیلم و سریال است. آموزشگاه زبان شما چگونه بر کیفیت آموزش و یادگیری زبان انگلیسی شما نقش دارد؟ یکی از مزیت های دیگر رقابتی اصلی آکادمی آنلاین زبان داشتن پلت فرم اختصاصی برای پیاده سازی هر چه بهتر و با کیفیت تر دوره آموزش آنلاین زبان میباشد. به جرات می توان گفت آموزشگاه زبان آریانپور بیش از دو دهه تجربه یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در این زمینه به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید