10 آموزشگاه برتر زبان انگلیسی در تهران – بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی – ویرگول

آموزشگاه زبان آوا (ارس 1394-1398) جهت برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی در تمام مقاطع تحصیلی و ارتقا سطح دانش وفرهنگ درجامعه اسلامی ایران و گسترش آموزش عالی در سطوح مختلف آموزشی کشور به نحوی که بتواند قسمتی از نیازهای جامعه اسلامی ایران را پاسخگو باشد، در سال 1394 تاسیس شده است. با توجه به گسترش و رشد بی رویه انواع آموزشگاه زبان و موسسات آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور که گاه دیده می شود خروجی های مناسبی نداشته و منطبق با معیارها و استانداردهای آموزشی در این زمینه نمی باشد. در این دوره ها مهارت های 4 گانه زبان انگلیسی افراد پیشرفت قابل توجهی می کند. نظرات برگزیده: “بی نظیرترین استاد و بی نظیرترین دوره آموزشی دنیا. برخی از زبانها بهویژه برای آموزش آنلاین زبان، دارای محدودیت تعداد استاد در ایران هستند. سهم خود را در بهبود این محدودیت بهخوبی انجام داده است. این موسسه اکنون دوره های آموزشی زبان در سنین و سطوح مختلف به صورت حضوری و آنلاین را در دستور کار دارد، همچنین تربیت متخصصان در دوره های مربوط مطابق نیاز بازار کار به بهترین صورت ممکن در کلاس های تربیت مدرس تحت نظر اساتید مجرب انجام می گیرد.

ما در این مطلب فقط آموزشگاه هایی را معرفی کردیم که بهترین هستند و از نظر کاربران و اساتید برای آموزش زبان، با برنامه کار می کنند. ما آموزش زبان را به صورت علمی انجام می دهیم. موسسسه گات همچنین آموزش زبان آلمانی کاربردی مکالمه و گرامر براساس متد اصلی سفارت آلمان از سطح A1 تا c2 تدریس می کند.این موسسه کلاس های آلمانی خود را بصورت دوره های ترمیک گروهی، دوره های فشرده و نیمه فشرده، تدریس خصوصی، دوره های گروهی و خصوصی بصورت آنلاین برگزارمی کند.در صورتی که زمان شما کمتر ا یک سال باشد با شرکت در دوره های فشرده(vip) سه جلسه سه ساعته در هفته به سطح b2 برسید. کتابهای آموزشی که در آموزشگاه تدریس کرده ام به قرار زیر می باشد. اگرچه ممکن است شروع دوره آموزش زبان برای خانوادهها و حتی برای فرزندان تبدیل به یک چالش شده باشد, اما نباید فراموش کنیم که این آموزش می تواند تاثیر مهمی بر آینده و روال زندگی فعلی آنها داشته باشد. به لطف خدا، و به همت بخش های آموزش، دپارتمان های رسانه، و IT، پلتفرم TelEx در تابستان ۱۳۹۸ راه اندازی شد و هم اکنون، دوره های آکادمی اکسیر به صورت آنلاین نیز در دسترس است.

موفقیت شما، در گرو انجام یک برنامه منسجم و اصولی تحت نظارت کارشناسان ارشد آموزش است. این خود شما هستید که باید با انجام تمرینات کلاس و مطالعه روزانه زبان خود را قوی کنید. امتیاز بسیار عالی نسبت به سایر موسسات آموزش آیلتس و همچنین تجهیزات قابل قبول و قیمت های مناسب از ویژگی های این موسسه زبان با کادر آموزشی و مدیریتی قوی می باشد. وقتی انگلیسی را جزئی از زندگی خود می کنید، تفکر به زبان انگلیسی و یادگیری انگلیسی آسان می شود. آموزشگاه سخن برتر، تمام نکات گرامری را به بهترین روش به زبان آموزان آموزش می دهد و در نتیجه افراد از یادگیری گرامر خسته نمی شوند. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علادق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

اینک با توجه به نیاز های علمی موجود در جامعه، این مرکز برای آماده سازی زبان آموزان در آزمون های بین المللی انگلیسی، فرانسه و آلمانی و همچنین رفع نیاز های این عزیزان در ارتباط ها و مکالمات روز مره قدم برمیدارد. پس یادتان باشد حتما در انتخاب کتاب ها باید توجه داشه باشید که تمرکز روی مکالمه زبان چینی باشد. شاید واستون جالب باشه که یکم درمورد سوابق من بدونین. نظرات برگزیده: “سلام من دوره پی تی ای رو در زنگنه گذروندم و نمره 81 گرفتم خیلی ازشون ممنونم.اگر برای پی تی ای در 18 جلسه میخواید نتیجه خوبی بگیرید زنگنه رو تجربه کنید. زبان ترکی استانبولی بین 10 زبان اول دنیا از لحاظ کاربرد محسوب می شود که آموزشگاه زبان رادین نیز مفتخر به برگزاری دوره های مختلف آموزش زبان ترکی استانبولی نیز می باشد. آموزشگاه زبان ایران کمبریج با ارائه دادن تکنیک های جدید آموزشی، این فرصت را به افراد می دهد تا با شرکت در دوره های فشرده، در مدت زمانی کمتر از 6 ماه، در زبان انگلیسی پیشرفت کرده و برای شرکت در آزمون های بین المللی از جمله آیلتس آماده می شوند .

دیدگاهتان را بنویسید