10 تا از بهترین آموزشگاه زبان در تهران را بشناسید! آدرس+تلفن

در شهر اصفهان با دو دهه سابقه کار در محیطی مجهز و با کادری مجرب و با مدیریت سرکار خانم عزت محجوبی پور آغاز نموده و هم اکنون از جمله آموزشگاه های معتبر و فعال در سطح شهر اصفهان محسوب می شود. آموزشگاه زبان استاد مسجدی با دارا بودن چندین شعبه در استان گیلان از جمله شهر های رشت، انزلی، لاهیجان، رودسر و همچنین تدریس عمومی و خصوصی انواع زبان های بین المللی مانند زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، روسی و عربی انجام می شود. آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، چینی، روسی، ایتالیایی، اسپانیایی و ژاپنی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای علاقه مندان به یادگیری زبان های خارجی انجام می شود. با بهترین اساتید و محتوای تخصصی و انحصاری برگزار می شود بنابراین علاقه مندان به یادگیری اصولی زبان از سرتاسر ایران می توانند در دوره های موسسه، شرکت نمایند. بنابراین سعی کنید که حضور این دوستان کاملاً هماهنگ شده و برای یک محدوده زمانی مشخص باشد تا از تاثیر منفی آنها بر زبان آموز جلوگیری کنید. تدریس خصوصی زبان انگلیسی به شدت به تکنیک ها و روش هایی که مدرس به کار می برد و هم چنین ابزارهایی که برای آموزش از آنها استفاده میکند بستگی دارد.

آموزش فرآیندی است که تا حدود زیادی به ابزار و روش آموزش بستگی دارد. بستگی به نوع دوره خواهد داشت.. شما می توانید از بین چندین نوع کلاس، کلاس مورد نظر خود را با توجه به شرایط مورد خودتان انتخاب کنید. شما فقط کافی است که در چند آموزشگاه زبان خارجه شرکت کنید یا در اینترنت در مورد دوره های آموزش خصوصی زبان تحقیق کنید. آموزشگاه زبان اسپیکان کلاس های فشرده مکالمه به صورت آنلاین و حضوری برگزار می کند که مدت زمان این کلاس ها بین 4 الی 6 ماه می باشد. اما اگر سن او بالاتر است، می توانید محیط آموزش خود را در دورههای زمانی مختلف تغییر دهید و کلاس خود را در فضای آزاد یا در محل های دیگر برگزار کنید. باید چند کار ساده انجام دهید تا بتوانید انتخاب درست را انجام دهید. اما اگر شما می خواهید در تدریس خصوصی زبان انگلیسی یا تدریس زبان آلمانی موفق باشید، باید در کار خود خلاقیت به خرج دهید و یک روش آموزشی متفاوت برای خود داشته باشید.

اگر چه نمی توانیم به صورت مطلق این معیار را برای خوب بودن یک آموزشگاه زبان در نظر بگیریم، اما تا حدود زیادی باید به این موضوع توجه کنید. اگر می خواهید در تدریس خصوصی زبان آلمانی یا هر زبان خارجی دیگری موفق باشید، متمایز بودن نسبت به سایر مدرسین میتواند عامل موفقیت شما باشد. طبق برنامه ریزی صورت گرفته توسط دپارتمان تخصصی آیلتس ، ما کلاسها را در گروههای 8نفره تشکیل خواهیم داد تا مدرس تسلط کافی به تک تک زبان آموزان داشته باشد و برنامه آموزشی هر شخص پیگیری تا با رفع مشکلات هر زبان آموز موفقیت نهایی حاصل شود. آموزشگاه زبان گات از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه ی آموزش زبان های خارجی و برگزاری کلاس های آمادگی آزمون شروع کرده است که اکنون با موفقیت های بسیار زیاد دارای چندین شعبه در سطح تهران و شهرستان ها می باشد؛ این آموزشگاه به همراه تیم حرفه ای خود طی این سال های اخیر، توفیق خدمتگذاری به زبان آموزان را داشته است.

در نهایت انتظار دارید که زبان آموز هم بتواند همه آموزههای شما را ارائه دهند. این آموزشگاه دارای ۲ شعبه در تهران (یوسف آباد و تهرانپارس) است و کلاس های آنلاین قابل قبولی نیز ارائه می کند و یکی از گزینه های عالی برای یادگیری زبان انگلیسی عمومی و تخصصی است. البته این نکته را به خاطر داشته باشید که حضور دوستان می توانند تاثیر منفی هم داشته باشد که یکی از آنها دلسرد شدن زبان آموز از حضور در کلاس است. اما باید گفت آموزشگاه و روش آموزشی که برای شما انتخاب می کند، راه را نشان می دهد. چرا باید در انتخاب آموزشگاه زبان دقت کنید؟ چرا که ما در این آموزشگاه با استفاده از بروزترین متدهای آموزشی، بروزترین منابع آموزش زبان و باتجربه ترین اساتید همراه شما هستیم. برای جلوگیری از این مشکل می توانید یک برنامه بلند مدت در مورد ساعات آموزش و روز های آن مشخص کنید و از همان ابتدا از زبان آموز بخواهید که برای این برنامه شما برنامه ریزی کند. زبان روسی: زبان روسی به علت نزدیکی ایران به کشور روسیه و روابط زیاد تجاری و سیاسی این دو کشور بسیار مورد علاقع زبان آموزان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید