12 بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران و شهرهای بزرگ ایران – چرب زبان

دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه قم پذیرفته شدم. این دوره ها با مجموعه کتابهای American English File از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان بعنوان کتابهای اصلی و کتاب Grammar in Use به عنوان کتاب جانبی برگزار می شود. برای آمادگی آزمون تافل و جی آر ای این موسسه را بعنوان بهترین در تهران معرفی می کنیم. یک آموزشگاه زبان فرانسه باید بتواند شما را برای مکالمه زبان فرانسه مورد نیاز برای مهاجرت و یا تحصیل در فرانسه یا کبک کانادا آماده کند. آموزشگاه زبان آوا (ارس 1394-1398) جهت برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی در تمام مقاطع تحصیلی و ارتقا سطح دانش وفرهنگ درجامعه اسلامی ایران و گسترش آموزش عالی در سطوح مختلف آموزشی کشور به نحوی که بتواند قسمتی از نیازهای جامعه اسلامی ایران را پاسخگو باشد، در سال 1394 تاسیس شده است. آموزشگاه زبان گات جزو یکی از معتبر ترین آموزشگاه ها در تهران است که دارای 7 شعبه می باشد این آموزشگاه مفتخر است، که در زمینه ی 20 زبان زنده ی دنیا که شامل انگلیسی، آلمانی، ترکی استانبولی، کره ای، پرتغالی، چینی، نروژی، فرانسه و غیره می باشد و بیش از یک دهه در حال فعالیت است. آقای داود شفیعی (کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی) دارای سابقه ۲۵ سال تدریس و مدیریت در آموزش زبان انگلیسی، اساتید و دانشجویان موفق بیشماری را در راستای آموزش زبان انگلیسی تربیت کردهاند.

اکثر کاربران نسبت به تدریس عالی و مدیریت منظم این آموزشگاه اظهار رضایت کرده اند. خب احتمالا همه شما نام کانون زبان ایران را شنیده اید.کانون زبان ایران زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مدیریت می شود. در مورد دوره های آموزشی زبان نگار که به صورت آنلاین می توانید در آن ها ثبت نام کنید، همه ی توضیحات دوره، توانایی هایی که پس از اتمام دوره کسب می کنید، متد و کتاب آموزشی، تعداد ساعات آموزشی و همه جزئیات دیگر توضیح داده شده است. برگزاری آزمون های دوره ای و منظم در زمینه آیلتس توانسته است نام این موسسه را بر سر زبان ها بیندازد. به هرحال، آموزشگاهی که ده سال دایر است با آموزشگاه یک ساله، مسلماً تفاوتهایی در کیفیت دارند. نظرات برگزیده: “کلاس های آمادگی آزمون این موسسه رو به کسایی که قصد شرکت در آزمون هایی مثل تافل یا آیلتس یا جی آر ای رو دارند پیشنهاد می کنم. نظرات برگزیده: “سلام من دوره پی تی ای رو در زنگنه گذروندم و نمره 81 گرفتم خیلی ازشون ممنونم.اگر برای پی تی ای در 18 جلسه میخواید نتیجه خوبی بگیرید زنگنه رو تجربه کنید. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام وب سایت پی جو، فراگیری زبان های مختلف در عصر امروز برای تمامی افراد بسیار مهم می باشد زیرا شما می توانید با یادگیری زبان انگلیسی و زبان های دیگر در زمینه های مختلف کاری و زندگی شخصی پیشرفت کنید.

یکی دیگر از روش های موثر یادگیری زبان انگلیسی نگاه کردن کارتون هاست چون هم آهسته تر صحبت می کنند و هم از کلمات ساده تر در آن استفاده می شود. از دیگر دستاوردهای ما می توان به کتاب خود آموز سوئدی به زبان ساده A به تالیف آرش عبدالله ده که نتیجهی سالها تجربه وی در حوزه زبان سوئدی میباشد، اشاره کرد. به هر حال بهترین منبع برای پیدا کردن یک آموزشگاه معتبر و خوب در تهران و شهرهای دیگر هم خواهد بود. به همین دلیل امروزه در تمامی کشورها از جمله ایران به آموزش زبان از کودکی بسیار اهمیت می دهند، اما چگونه می توانیم در محل زندگی خود بهترین آموزشگاه زبان را پیدا کنیم یا اصلا یک آموزشگاه زبان خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ پیدا کردن آموزشگاه زبان خوب همیشه چالش بوده است. ✅دوره های زبان فرانسه در بهترین آموزشگاه زبان در مرکز تهران به گونه ای برنامه ریزی شده اند تا شما در سریع ترین زمان ممکن به زبان فرانسه مکالمه کنید و این یعنی توانایی شما در استفاده از آموخته هایتان ، یعنی خواهید توانست آنچه فرا گرفته اید را بکار بگیرید. ما در این مطلب فقط آموزشگاه هایی را معرفی کردیم که بهترین هستند و از نظر کاربران و اساتید برای آموزش زبان، با برنامه کار می کنند.

قبل از پاسخ به این سوالات ابتدا شما را با استاندارد های یک آموزشگاه زبان آشنا می کنیم و برای پاسخ به این سوالات مطرح شده راه حل ارائه می دهیم. از سال ۱۳۸۰ مدیر آموزشی آموزشگاه بوده ام. سیستم آموزشی ECCS با رصد کردن دائمی وضعیت زبانآموز این امکان را به گلوکال کالج میدهد که افزایش نیمنمرهای را در هر ترم از این دوره تضمین کند. دوره آیلتس گلوکال کالج در قالب کلاسهای یک تا سه نفره برگزار میشود که به مدرس این اجازه را میدهد که به هر زبانآموز زمان کافی را اختصاص دهد. امتیاز بسیار عالی نسبت به سایر موسسات آموزش آیلتس و همچنین تجهیزات قابل قبول و قیمت های مناسب از ویژگی های این موسسه زبان با کادر آموزشی و مدیریتی قوی می باشد. در هماهنگ سازی اعضای گروه بسیار موفق بوده ام. البته افرادی که در سطح Intermediate قرار دارند، می توانند مستقیماً در دوره تخصصی IELTS شرکت کنند. و در پایان دوره، متقاضیانی که با موفقیت Exam Board را بگذرانند دیپلم (TRAINER CERTIFIED CANADA TESOL) TCCT دریافت می کنند. سال ۱۳۷۹ آموزشگاه زبان انگلیسی جام جم را تاسیس کردم و تا پایان سال ۱۳۹۸ تحت عنوان جام جم مشغول به فعالیت بودم.

دیدگاهتان را بنویسید