12 بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران و شهرهای بزرگ ایران – چرب زبان

در بهترین آموزشگاه زبان در تهران، تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا بتوانند از طریق روش های مختلف زبان انگلیسی را به زبان آموزان یاد بدهند و همچنین این زبان را در تمام بعد ها مانند نوشتاری و دیداری و شنیداری یا روخوانی به آن ها می آموزند. بعد از اینکه شما به سطح مناسب در زبان انگلیسی برسید موقع آنست که بتوانید در آزمون های بین المللی شرکت کنید و مدرک معتبر دریافت کنید. این موسسه یک موسسه بین المللی با مرکزیت خارج از ایران میباشد که به تازگی فعالیت خود را در ایران نیز شروع کرده است و و با وجود سابقه کم در این عرصه در کشور ایران سر و صدای زیادی به پا کرده است.موسسه بین المللی آدرین یک مجموعه آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین میباشد که دارای اساتیدی از اقصی نقاط دنیا میباشد و دارای استانداراد های بین المللی در بالاترین سطح است.البته تحصیل در این موسسه برای ایرانیان با توجه به هزینه های آن که به صورت ارزی اخذ میگردد بسیار گران هست ولی هستند کسانی که جهت یادگیری زبان انگلیسی ر یک موسسه بین المللی حاضر به انجام هزینه هایی اینچنین هستند. همچنین ایران اروپا موفق به کسب جوایز متعددی در این مسیر گردیده که از جمله این موارد میتوان به اخذ تندیس رضایتمندی مشتری در 4 سال پیاپی ،اخذ تندیس برند برتر موسسات کشور،تندیس نشان کیفیت و بهره ،تندیس برند ملی موسسات آموزشی و ده ها جوایز دیگر گردد که در نوع خود بینظیر میباشد.این موسسه در حال حاضر با دارا بودن بیش از 23000 دانشجوی فعال بزرگترین مجموعه آموزش زبان در کشور میباشد.

به طور حتم اکسیر، تنها مرکز آموزشی می باشد که با ترکیب چندین عنصر، کیفیت آموزش را پس از دهه ها در ایران افزایش داده است؛ اکسیر فعالیتش را با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره IELTS شروع کرده است و با برند “اکسیر آیلتس” شناخته شد. کیفیت موسسات معرفی شده در این لیست قابل قیاس با موسسات دیگر نیست پس اگر در جایی بجز تهران زندگی می کنید از کلاس های غیرحضوری همین موسسات استفاده کنید. در غیر اینصورت برای رزرو آزمون ورودی (تعیین سطح) از طریق همین وب سایت اقدام نمایید! همه افراد در هر سنینی می توانند برای یادگیری زبان انگلیسی اقدام کنند چون هیچ گونه سن خاصی برای یادگیری تعریف نشده اما لازم به ذکر است که به طور کلی یادگیری هر موضوعی در سن پایین تر آسان تر و راحت تر است. باید در بهترین آموزشگاه زبان در تهران، کلاس ها به گونه ای تفکیک شده باشند که کلاس های بزرگسالان از نوجوانان و کودکان جدا و مجزا باشد.

هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل افرادی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون دکتری و کارشناسی ارشد آموزش زبان، مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس، و مدارک بین المللی تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان میباشد. باید آموزشگاه دارای مدرک بسیار معتبر در زمینه آموزش به بزرگسالان و کودکان و نوجوانان داشته باشد. یکی از مهم ترین بخش ها در آموزش زبان تعیین سطح می باشد. این روز ها با افزایش آموزشگاه های زبان در سطح تهران فضای رقابتی بین آموزشگاه ها و موسسات افزایش یافته و این باعث شده گزینه های رقابت گسترده تر شود و به ترتیب از کیفیت متد های آموزشی تا سابقه استادان و سابقه موسسه و ارائه مدرک های بین المللی و اکنون حتی به موقیعت مکانی و دسترسی و حتی فضای آموزشگاه نیز در این رقابت مهم شود . بر اساس رتبه بندی های نهادهای آموزشی و وبسایت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور موسسه زبان گاما با برتری در 3 زمینه آموزش زبان شامل انگلیسی( آیلتس )، زبان آلمانی و زبان ترکی استانبولی توانست رتبه اول را بین کل موسسات آموزش زبان کشور به خود اختصاص دهد.

موسسه گاما یکی از بهترین آموزشگاه زبان در تهران بوده و تنها موسسه ای است که با تمامی معیار ها تطابق دارد موسسه گاما می باشد؛ این موسسه در تمامی سایت ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین موسسات زبان در کشور قرار دارد؛ بی هیچ شکی، در سال های اخیر خود را به عنوان مطرح ترین موسسه آموزشی کشور معرفی نموده است. این موسسه در تمامی سایت ها و مراجع به عنوان لینک اول موسسات آموزشی آمده است و تقریبا بدون رقیب در صدر جدول برترین موسسات آموزش زبان کشور قراردارد. آموزش آنلاین زبان نیازمند تخصص و مهارت است و بدون داشتن این مهارت نمی توان نیاز مخاطب امروز را برآورده کرد. آموزشگاه زبان هیراد ، با دپارتمانی متشکل از برجسته ترین اساتید تهران و اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار کننده دوره های حضوری و آنلاین زبان انگلیسی ، دوره های IELTS ، دوره های مکالمه فشرده ، دوره های بحث آزاد ، دوره های آمادگی آزمون OET ، آزمون PTE ، دوره های آموزش لغت و دوره های آزمون های داخلی کشور مانند MSRT ، TOLIMO و دوره های زبان آلمانی ، ترکی و زبان فرانسه ویژه تمامی سنین می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید