12 بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران و شهرهای بزرگ ایران – چرب زبان

حالا در نهایت تصمیم گرفتید که در یک آموزشگاه زبان خوب ثبتنام کنید؛ اما دو سؤال در اینجا ذهن شما را درگیر خواهد کرد. کلاس زبان شبیه به کلاس مدرسه دولتی نیست که 40 نفر راه دهد؛ حداکثر تعداد مجاز 12 نفر است. یادگیری زبان انگلیسی کار جذاب و سرگرم کننده ای ست به شرطی که هم منابع خوبی در دسترس داشته باشید و هم کلاس هایی که شرکت می کنید منظم و باکیفیت باشند. آموزشگاه زبان اکسیر به عنوان یکی از موسسات برتر آموزشی در تهران، بر کیفیت آموزشی و برنامه ریزی درسی تاکید زیادی دارد و به همین دلیل به یکی از موسسات برتر تبدیل شده است. آموزشگاه زبان ایران کمبریج جز موسسات و مدارس زبان های بین المللی در سطح استاندار های جهان است که: – عضو رسمی بخش اخبار آموزش زبان دانشگاه کمبریج Cambridge University – عضو رسمی کانون اساتید British Council – عضو رسمی بخش آموزش زبان British Council – برگزارکننده دقیق آزمون های بین المللی به شکل آزمایشی Mock – ارایه دهنده ضمانت نامه کتبی جهت آزمون های ملی و بین المللی – همکاری با مدرسن Native برای زبان های مختلف و همچنین بکارگیری اساتید با تجربه دانشگاهی از دیگر افتخارات آموزشگاه زبان ایران کمبریج محسوب میشود.

آموزشگاه زبان پردیسان با بهره گیری از تیم مدیریت دانشگاه های داخلی و خارجی و با همکاری جمعی از اساتید برتر زبان های خارجی در سال ۱۳۸۴ کار خود را در شهر تهران آغاز نمود و تا کنون توانسته است با ارائه خدمات مدرن و به روز از جمله موسسات مطرح آموزشی در ایران باشد. استانداردهای بالای کلاس های زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد، مهم ترین دلیل برای حفظ کیفیت آن در طی سال ها بوده است. ویژگیهای آموزشگاه زبان خوب چیست؟ راز موفقیت گاما چیست؟ اول از همه اینکه ویژگی بهترین آموزشگاه زبان تهران چیست و دوم اینکه چگونه چنین آموزشگاههایی را پیدا کنیم. بسیاری از افراد در گذشته کلاس های زبان را گذرانده اند که اصلا مفید نبوده و صرفا زمان خود را از دست داده اند. در بیشتر مواقع افراد دچار جوزدگی شده و به دنبال موسسههای مطرح میروند، بدون اینکه از کیفیت آنها مطلع شوند. این آموزشگاه برگزار کننده دوره های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی برای افراد می باشد. مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی – گواهینامه بین المللی ISO در مدیریت کیفیت، رسیدگی به شکایات مشتریان، کیفیت مراکز آموزشی، مدیریت یادگیری زبان و مدیریت کیفیت در خدمات آموزشی – آموزش مکالمه زبان انگلیسی و فرانسه بهصورت ترمیک، فشرده و فوق فشرده در الگوهای زمانی مختلف.

همچنین مرکز آموزش زبان استاد مسجدی بدون وابستگی به سیستمهای آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. شما می تونید برای یک ترم، در دورهای آموزش زبان آلمانی به فارسی شرکت کنید تا زمینه لازم برای حضور در دوره های سطوح بالاتر زبان آلمانی را پیدا کنید. در اینترنت شما میتوانید به آخرین کتابها تدریس شده در آموزشگاههای زبان کشور دسترسی پیدا کنید. بر اساس توافق صورت گرفته، کلیه دوره های آموزشی تیسول بین المللی شامل «تربیت مدرس زبان مختص آموزش به بزرگسالان»، «تربیت مدرس مختص انگلیسی تجاری»، «تربیت مدرس مختص آموزش کودکان» تحت سیلابس TESOL CANADA و ارائه مدرک بین المللی به علاقه مندان در ایران ارائه می گردد. شما می توانید مجلات کاغذی را از کتاب فروشی ها تهیه کرده و یا آن ها را به صورت رایگان در اینترنت بیابید. 5 سالی که واقعاً در حوزه خود به صورت تخصصی کار کرده باشد. بلکه به دنبال دوستی باشید که به تازگی در آموزشگاه ثبتنام و مدرک زبانی دریافت کرده است.

اولین رسالت نوبل ارائه مشاوره ،برنامه ریزی و دوره منحصر به فرد درجهت کسب رضایت زبان آموزان است، زیرا اکثر ایرانیان بنا به اقتضای سبک زندگی و آموزش های رسمی زبان که در مدرسه و دانشگاه دریافت کرده و آنها را در زبان آموزی ناکام گذاشته نیازهای خاص و متفاوتی دارند. البته این نکته را در نظر بگیرید اگر خود فرد در طول ترم هیچ تمرینی انجام دهد، آموزش زبان برای او بیفایده است. پس حتی اگر خیلی هم معروف بود، پول را خود صرف ثبتنام در چنین موسسهای نکنید. پس اگر آموزشگاهی سراغ ندارید، به نظر بهتر است که ابتدا به سراغ قدیمیهای این بخش بروید. فقط دقت کنید آموزشگاهی که تعریف خیلی مثبت دارد مانند خیلی خوب است، خیلی عالی است و اساتید خیلی خوبی دارد، نظرهای معتبر نیستند. به هرحال، آموزشگاهی که ده سال دایر است با آموزشگاه یک ساله، مسلماً تفاوتهایی در کیفیت دارند. آموزشگاه زبان پردیسان با بهره گیری از تیم مدیریت دانشگاه های داخلی و خارجی و با همکاری جمعی از اساتید برتر زبان های انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی در سال ۱۳۸۴ کار خود را در شهر تهران آغاز نمود، همچنین این آموزشگاه با برگزاری دوره های آموزشی زبان ویژه بزرگسالان ، خردسالان ، کودکان و نوجوانان توانسته است با ارائه خدمات مدرن و به روز از جمله بهترین و مطرح ترین موسسات آموزشی در ایران باشد.

دیدگاهتان را بنویسید