12 بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران و شهرهای بزرگ ایران – چرب زبان

اساتید الو زبان بهترین ها در زمینه کاری خود هستند، نظارت و قوانین کاملا منظم است و کار کردن با آن بسیار راحت است. بهتر است برای این کار ابتدا از آهنگ های محبوب تر و ساده تر شروع نمایید. موسسه تهران زبان یکی از بهترین موسسات زبان برای دوره های آیلتس و تافل بوده و به افراد این فرصت را می دهد با شرکت در دوره های ویژه آیلتس، نمره خوبی در آزمون آیلتس کسب کنند. این آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه ها برای تدریس آیلتس بوده و برای تدریس آیلتس از بهترین کتاب ها و جزوه های آموزشی استفاده می کند. آموزشگاه زبان ایران کمبریج با ارائه دادن تکنیک های جدید آموزشی، این فرصت را به افراد می دهد تا با شرکت در دوره های فشرده، در مدت زمانی کمتر از 6 ماه، در زبان انگلیسی پیشرفت کرده و برای شرکت در آزمون های بین المللی از جمله آیلتس آماده می شوند . هزینه هر ترم بین 400 تا 700 هزار تومان است. طول هر ترم 32 جلسه است و روزای زوج یا فرد، در دو جلسه برگزار می شود.

کسانی که سطح زبانی مبتدی دارند با گذراندن 4 ترم می تواننند به سطح قابل قبولی دست پیدا کنند. کانون زبان ایران یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین موسسات آموزشی در ایران است و سال های زیادی است که به فعالیت مشغول است. یکی از مشکلات برای هنرجویان برای نام نویسی در این موسسه، کمبود شعب است (تنها دو شعبه در غرب تهران). يعني مطمئنت ميكنه كه از زبان انگليسي خوندن لذت ببري. 4- آیا از مطالعه لذت می برید؟ 3- آیا از طریق نوشتن بهتر یاد می گیرید (سبک یادگیری نوشتاری)؟ این آموزشگاه قبل از استخدام اساتید، آزمون هایی برای آنها برگزار می کند و به این ترتیب سطح علمی آن ها سنجیده می شود. به طور کلی اساتید برای استخدام و تدریس در آموزشگاه گات، باید در مواردی مانند سابقه تدریس، نحوه تدریس، تحصیلات و میزان آشنایی آنها با روش های جدید آموزشی به دقت ارزیابی شوند.

موسسه زبان ایران کمبریج بیش از یک دهه در زمینه تدریس زبان انگلیسی سابقه دارد. آموزشگاه زبان سخن برتر با سابقه 20 ساله در آموزش 32 زبان زنده دنیا و با برگزاری کلاس های تضمینی آموزش زبان به محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان یادیگیری زبان کسب کرده است. با ما تماس بگیرید و بصورت آنلاین همراه با اساتید حرفه ای زبان تعیین سطح شوید و پس از مشخص شدن سطح زبان تان در کلاس های آنلاین زبان های خارجی قدم به قدم به هدف تان نزدیک شوید. این آموزشگاه کلاس هایی ویژه مکالمه زبان انگلیسی تشکیل می دهد و افراد با ثبت نام در این دوره ها ، می توانند به زبان انگلیسی مسلط شوند زیرا هدف اصلی بسیاری از افراد از یادگیری زبان، یادگیری مکالمه است. ما می دانیم که هیچ دو زبان آموزی یکسان نیستند، به همین دلیل ما دوره خود را متناسب با سطح یادگیری ، انگیزه ها و شیوه زندگی افراد متناسب می کنیم. این روزها یادگیری زبان انگلیسی برای بسیاری از افراد امری مهم و ضروری است و افراد برای یادگیری زبان در جستجوی یک موسسه زبان معتبر هستند.

اگر در کلاس بیش از یک نفر حضور داشه باشد به ازای هر یک نفر اضافه 10 هزار تومان به هزینه کلاس خصوصی اضافه می شود. با این حال اکنون آموزش با استفاده از فضای مجازی و کلاس آنلاین، بیشتر از همیشه حائز اهمیت است. بخصوص در زمینه زبان انگلیسی از بهترین اساتید بهره می برد و محیط آن کاملا مجهز است. اعتماد شما به ما در نتیجه سال ها تجربه در این زمینه است. در الو زبان که ما به تازگی راه اندازی کرده ایم، بدون دریافت حتی یک ریال از استاد یا دانشجو، فقط اولویت ما توسعه سواد در بین ایرانیان عزیز بوده، جایی که بهترین اساتید و باکیفیت ترین پلت فرم را گرد هم آورده ایم. بسیاری از اساتید درجه یک زبان انگلیسی کشور، در موسسات تدریس نمی کنند. با بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی ما، در کمتر از ۳ ماه به سطح متوسطه تا حرفه ای می رسید.

دیدگاهتان را بنویسید