12 تا از بهترین آموزشگاه های زبان تهران در سال 1400 را بشناسید!

1- کلاسهای پکیج جامع آلمانی 12 ماهه نصیر، که حدود 140 جلسه آموزشی حدود 2 ساعته است و شما را تا پایان سطح B1 پیش می برد و برای آزمون B1 گوته آماده می شوید. موسسه با در اختیار داشتن پرسنل اداری و آموزشی کار آزموده و با بهره گیری از به روزترین کتابهای آموزش زیان درسطح دنیا کلاسهای خود را با توجه به سن زبان آموزان در سه سطح کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان تنظیم نموده است و از امکاناتی نظیر لپ تاپ، Slide show ،Speaker ،labratoar،Work shopجهت ارتقای کیفیت آموزش استفاده میکند. موسسه کیش دوره های مختلفی برای کودکان و بزرگسالان به صورت آنلاین و حضوری برگزار می کند. زبان نگار برای کلیه زبان های زنده ی دنیا کلاس آموزشی برگزار می کند. دپارتمان زبان های خارجی و آزمون های بین المللی زبان نگار همچین رسالتی دارد: همراهی شما برای استفاده از فرصت های جدید. یادگیری یک زبان جدید یعنی ایجاد فرصت های جدید. هیچ چیزی مثل یک آموزشگاه خوب نمی تواند به شما انگیزه بدهد، شما را در مسیر یادگیری راهنمایی کند. در این میان انتخاب یک آموزشگاه خوب یعنی کوتاه شدن مسیر یادگیری شما.

داشتن یک مکالمه خوب زبان اسپانیایی تنها با شرکت در کلاس های با کیفیت آموزش زبان اسپانیایی امکان پذیر می باشد. برای جلوگیری از این مشکل می توانید یک برنامه بلند مدت در مورد ساعات آموزش و روز های آن مشخص کنید و از همان ابتدا از زبان آموز بخواهید که برای این برنامه شما برنامه ریزی کند. شما فقط کافی است که در چند آموزشگاه زبان خارجه شرکت کنید یا در اینترنت در مورد دوره های آموزش خصوصی زبان تحقیق کنید. آموزش فرآیندی است که تا حدود زیادی به ابزار و روش آموزش بستگی دارد. آموزشگاه سخن برتر، تمام نکات گرامری را به بهترین روش به زبان آموزان آموزش می دهد و در نتیجه افراد از یادگیری گرامر خسته نمی شوند. همان گونه که می دانیم زبان مردم ایران فارسی می باشد اما دومین زبانی که بین المللی است و در ایران نیز رواج دارد، زبان انگلیسی است و افراد زیادی به دنبال یادگیری و استفاده از این زبان هستند. این موسسه یک موسسه بین المللی با مرکزیت خارج از ایران میباشد که به تازگی فعالیت خود را در ایران نیز شروع کرده است و و با وجود سابقه کم در این عرصه در کشور ایران سر و صدای زیادی به پا کرده است.موسسه بین المللی آدرین یک مجموعه آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین میباشد که دارای اساتیدی از اقصی نقاط دنیا میباشد و دارای استانداراد های بین المللی در بالاترین سطح است.البته تحصیل در این موسسه برای ایرانیان با توجه به هزینه های آن که به صورت ارزی اخذ میگردد بسیار گران هست ولی هستند کسانی که جهت یادگیری زبان انگلیسی ر یک موسسه بین المللی حاضر به انجام هزینه هایی اینچنین هستند.

علاوه بر این، پپتاک برای گسترش روشهای مدرن و صحیح آموزش زبان؛ به دنبال آموزش برای علاقهمندان به تدریس زبان است تا بتواند از این طریق در جهت مسئولیت اجتماعی خود و اشتغالزایی گام بردارد. در نهایت انتظار دارید که زبان آموز هم بتواند همه آموزههای شما را ارائه دهند. زبان آموزانی که در این موسسه آموزش می بینند، این امکان را دارند که بعد از دریافت مدرک معتبر و گذراندن دوره های TTC کار تدریس را انجام دهند. اما اگر شما می خواهید در تدریس خصوصی زبان انگلیسی یا تدریس زبان آلمانی موفق باشید، باید در کار خود خلاقیت به خرج دهید و یک روش آموزشی متفاوت برای خود داشته باشید. باید در آموزشگاه ها، اساتید بسیار برجسته و کارآزموده و ممتاز فعالیت کنند تا این اساتید علم و دانش خود را در اختیار زیان آموزان قرار دهند. شکی نیست که شهرهای بزرگی همچون تهران، اصفهان، شیراز و مشهد از بهترین مقصدهای بسیاری از زبان آموزان است که به قصد یادگیری زبان انگلیسی به دلایل مختلف (کار، تحصیل، توریستی و …) به این شهرها می روند. چه قصد مهاجرت داشته باشید یا بخواهید در کشور خودتان کارهایتان را پیش ببرید نیاز دارید، آموزش زبان انگلیسی را که زبان بین المللی است جدی بگیرید.

آموزشگاه زبان استاد مسجدی با دارا بودن چندین شعبه در استان گیلان از جمله شهر های رشت، انزلی، لاهیجان، رودسر و همچنین تدریس عمومی و خصوصی انواع زبان های بین المللی مانند زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، روسی و عربی انجام می شود. همچنین مرکز آموزش زبان استاد مسجدی بدون وابستگی به سیستمهای آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. استاد مسجدی با تجربه ترین و محبوب ترین آموزشگاه زبان در استان گیلان می باشد. اساتید نیز در این کلاس ها وقت بیشتری برای آموزش دارند و بنابراین می توانند بر روی مشکلات زبان آموزان تمرکز کنند. مثلاً یک روش یادداشت برداری خاص برای زبان آموزان خود در نظر بگیرید که سایر مدرسین از آن استفاده نمی کنند. اساتید این موسسه با استفاده از جدید ترین کتاب ها و نرم افزارهای آموزشی، موجب پیشرفت زبان آموزان می شوند. شما چند کتاب مرتبط با آموزش دارید که در روزهای متوالی هفته طبق اصول آنها پیش می روید.

دیدگاهتان را بنویسید