12 تا از بهترین آموزشگاه های زبان تهران در سال 1400 را بشناسید!

بنابراین کیفیت و دانش سرمایه های انسانی آموزشگاه زبان PLi که همان مدرسان با تجربه، تحصیلکرده و متخصص آموزش آموزشگاه هستند باعث شده که زبان آموزان بسیاری آموزشگاه زبان PLi را برای یادگیری زبان و مهارت آموزی انتخاب می کنند. درسیستم آموزشی آیلتس زبان نگار تمامی چهار مهارت به اضافه گرامر کاملا تخصصی و با روش های نوین آموزش تدریس میشود. ۳- گواهینامهها مستقیما توسط تیسول کانادا صادر میشود و دارای اعتبار از وزارت اموزش و پرورش کانادا و وزارت کار کانادا می باشد. این مرکز انواع دورههای عمومی زبان و دورههای آمادگی آزمونهای بینالمللی مثل آیلتس را برگزار میکند و کلیهی کلاسهای بهصورت ترمیک و فشرده در حالت نیمه گروهی و خصوصی برگزار میشود. در مرکز زبان گات زبان آلمانی هم همانند سایر زبان ها به خوبی توسط اساتید باتجربه تدریس می شود. گات حتی در طول همکاری با اساتید نیز آنها را ارزیابی میکند تا کیفیت آموزشها حفظ گردد.

مراکز آموزش زبان در جهان، اکنون با دقت بیشتری اساتید خود را انتخاب می کنند و گواهی TESOL CANADA با ۲۴ سال سابقه در کانادا و سایر کشورها، جایگاه خود را در بین استانداردهای کسب نیروی انسانی در صنعت آموزش تثبیت کرده است. آموزشگاه زبان PLi با نام رسمی موسسه زبان پرشیا با مجوز رسمی از آموزش پرورش، با توجه به تیم متخصص، مدرسان ارشد با تجربه سالها تدریس زبان انگلیسی و تجارب کاری در کسب و کار های مختلف نه تنها به عنوان مدرس بلکه به عنوان متخصصین که کاربرد زبان را در کسب و کار می دانند به زبان آموزان کمک نمایند، مدرسان آموزشگاه زبان PLi با دقت فراوان و مصاحبه های تخصصی انتخاب می شوند. نحوه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان ها در این آموزشگاه مکالمه محور است و تمرکز روی چهار مهارت اصلی یعنی مکالمه، فن بیان، گوش کردن و ارتباطات میباشد. دریافت مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور جهت برگزاری دوره های مهارت آموزی، مجوز برگزاری دورههای ضمن خدمت کارکنان دولت از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و دریافت مجوز برگزاری دوره های کوتاه مدت با دانشگاه علمی و کاربردی از دیگر اقدامات این مؤسسه در جهت توسعه فعالیتهای آموزشی خود می باشد.

مهارت های اصلی آموزش زبان یعنی مهارت های شنیدن (Listening) , صحبت کردن (Speaking) , خواندن (Reading) و نوشتن (Writing). شنیدن و صحبت کردن و باز هم شنیدن و صحبت کردن! در این کلاس ها زبان آموز ترغیب به صحبت کردن میشود، در کنار آن نکات گرامری گفته شده و سعی در بالابردن دایره لغات میگردد. یکی از دوره هایی که در این آموزشگاه تشکیل می شود، تدریس زبان به صورت فشرده است. در حوزه خردسالان مجموعه موفق شد تنها در مدت زمان کوتاهی اولین مهد زبان انگلیسی کشور را راهاندازی نماید به طوری که هم اکنون در قسمت مهد زبان آنلاین مجموعه دانش آموزان به صورت روزانه یک ساعت از آموزش های آنلاین اساتید متخصص و مجرب در حوزه تدریس آنلاین کودکان بهره می برند. امروزه با گذشت بیش از دو دهه توانسته ایم با گسترش شعب و ایجاد هسته ای متمرکز از اساتید برجسته و دکترین زبان و توسعه حوزه های آموزشی خدمت رسانی بهتری به شما دانشجویان عزیز داشته باشیم.شایان ذکر است که در راستای افزایش بهره وری در سیستم آموزش و افزایش رضایتمندی دانشجویان اقدام به برگزاری دوره های ورکشاپ به صورت منظم نموده ایم. مدارس زبان در سراسر جهان اکنون با دقت بیشتری اساتید خود را انتخاب می کنند.

گواهی TESOL CANADA با هدف ارائه برترین سطح استاندارد در جهان، دوره های آموزشی مدرس و مترجم زبان های انگلیسی، فرانسه، اسپانیائی و ۱۱ زبان رایج دیگر را فراهم آورده و مطابق با استاندارد های بین المللی به طور گسترده در کانادا و سراسر جهان ارائه می دهد. موسسه زبان نگار برگزار کننده آزمون های رسمی تافل در ایران می باشد. دوره های آموزشی آلمانی برگزار شده در زبان نگار مورد تایید سفارت آلمان در تهران می باشند. من می خواهم از پایین ترین سطح شروع کنم . راستي براي اينكه بدوني چه سطحي داري، كافيه در تعيين سطح کتبی و شفاهی كه بصورت آنلاين و مالتيمديا هست شركت كني تا سطح بينالمللي زبانت رو بدوني. بهره مندی از گواهینامه های کیفی ISO 9001 و ISO 9002 از ویژگیهای این آموزشگاه و سایر موسسات و آموزشگاه های زبان انگلیسی در سطح کشور می باشد. باید کلاس هایی که ارائه می شوند هم به صورت خصوصی و هم به صورت گروهی ارائه شوند تا همه افراد بتوانند از این کلاس ها بهره ببرند. البته اعتبار این موسسه صرفا در زمینه دوره های مرتبط با این آزمون ها نبوده بلکه با بهره گیری از خدمات آموزشی در زمینه آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های زنده دنیا توسط دو شعبه در شهر تهران توانسته است کارایی مناسبی را از خود نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید